Visi atvejai susiję su žmonėmis, kurie buvo Kinijoje.

Koronavirusas susirgo mažiausiai 7 711 žmonių ir yra atsakingas už 170 mirčių visame pasaulyje.

Virusas gali sukelti karščiavimą, kosulį, švokštimą ir plaučių uždegimą. Sveikatos apsaugos pareigūnai mano, kad jis daugiausia plinta lašeliais, kai užsikrėtęs asmuo kosti ar čiaudi, panašiai kaip ir gripas.

Ketvirtadienį Pasaulio sveikatos organizacija paskelbė, kad protrūkis yra pasaulinė nepaprastoji padėtis, nes pastaruoju metu padaugėjo susirgimų.

Sveikatos apsaugos pareigūnai pranešė, kad 18-oje šalių už Kinijos ribų, įskaitant Vokietiją, Japoniją, Vietnamą ir JAV, užregistruoti 98 koronaviruso atvejai.

JAV yra šeši atvejai. Pacientai yra Arizonoje, Kalifornijoje, Ilinojaus valstijoje ir Vašingtone. Visi atvejai susiję su žmonėmis, kurie buvo Kinijoje.

Pirmas atvejis, kai JAV buvo užsikrėtęs žmogus-asmeniui, buvo Čikagos moters vyras, grįžęs iš Kinijos sausio 13 d. Abu paguldyti į ligoninę.

Valdžia pranešė, kad 195 kovo oro rezervo bazės keleiviai yra JAV piliečiai ir dauguma jų yra Valstybės departamento diplomatai ir jų šeimos nariai. Nė vienas iš jų nėra iš Riverside apygardos.

Jie buvo du kartus patikrinti prieš išvykstant iš Uhano ir dar kartą įvertinti per sustojimą Ankoridže, Aliaskoje, prieš nusileidimą trečiadienį Pietų Kalifornijoje, pranešė pareigūnai.

Keleiviai buvo išvykę į Ontarijo tarptautinį oro uostą, o po to dėl nenustatytų priežasčių buvo nukreipti į kovo oro rezervo bazę.

„Sprendimai (nukreipti į kovo mėn. oro rezervo bazę) buvo priimti aukšto lygio vyriausybėje“, – per spaudos konferenciją sakė CDC Nacionalinio naujų ir zoonozinių infekcinių ligų centro direktoriaus pavaduotojas daktaras Chrisas Bradenas. .

Jis pridūrė, kad bazėje greičiausiai buvo keleiviams reikalingos patalpos.

Pareigūnai atsisakė pateikti išsamios informacijos apie keleivius, tačiau, pasak JAV oro pajėgų naujienų tarnybos, kuri pranešė apie keleivių buvimą bazėje, tarp jų yra ir vaikų.

Vaikams buvo išdalinti žaislai, spalvinimo knygelės, galvosūkiai ir žaidimai, kol jų tėvai lankėsi kambariuose ir ruošėsi sveikatos patikrai.

Desert Sun reporteris Colinas Atagi pasakoja apie nusikalstamumą, visuomenės saugumą ir kelių bei greitkelių saugumą. Jį galima pasiekti adresu Colin.Atagi@desertsun.com arba sekti jį adresu @tdscolinatagi. Palaikykite vietines naujienas, užsiprenumeruokite „The Desert Sun“.

Prie šios istorijos prisidėjo naujienų agentūra „Associated Press“ ir „USA Today“.

Atnaujinimas: „Visai kitoks žaidimas“: Uhano skrydžių keleiviai kovo oro rezervo bazėje karantine; Evakuotasis dalijasi patirtimi

Anksčiau: Daugiau nei 200 JAV evakuotų asmenų iš koronaviruso epicentro kovo oro rezervo bazėje pradeda 72 valandų vertinimo laikotarpį

Daugiau: Viskas, ką reikia žinoti apie koronavirusą – mirtiną ligą, keliančią nerimą pasaulyje

Daugiau: Ar veido kaukės gali apsisaugoti nuo koronaviruso? Los Andželo kinų bendruomenėms tai yra kultūrinis atotrūkis

Atnaujinimas: kovo oro rezervo bazėje dėl koronaviruso patikrintas keleivis po bandymo išvykti buvo uždarytas karantine, sako sveikatos apsaugos pareigūnai

Daugiau nei 200 JAV evakuotų asmenų iš koronaviruso protrūkio epicentro Kinijoje trečiadienį kovo oro rezervo bazėje pradėjo atskirtą 72 valandų vertinimo laikotarpį, sveikatos apsaugos pareigūnai patikino visuomenę, kad panašaus protrūkio Jungtinėse Valstijose rizika yra " labai žemas."

"Mes nežinome daug apie šį virusą. Tačiau taip pat turime nepamiršti, kad šie žmonės turi grįžti namo… Rizika visuomenei išlieka maža, todėl siekiame ją išlaikyti. tokiu būdu“, – sakė Riversaido apygardos visuomenės sveikatos pareigūnas daktaras Cameronas Kaiseris.

Federalinių, valstijų ir apskričių sveikatos ekspertų kontingentas trečiadienį priėmė žurnalistų klausimus, kai užsakomasis lėktuvas, pripildytas JAV diplomatų, jų šeimų ir kitų JAV piliečių, buvusių Uhane, Kinijoje, nusileido oro bazėje netoli Moreno slėnio.

Valdžios institucijos nurodė, kad 210 keleivių išlaikė daugybę atrankos testų, kad nustatytų, ar jiems pasireiškė ligos simptomai, prieš įleidžiant į lėktuvą, kuris trumpam sustojo Ankoridže, Aliaskoje, kur buvo atlikta dar viena atrankos testų serija, prieš tęsiant skrydį iš Pietų Kalifornijos oro. bazė.

Šia liga susirgo mažiausiai 5500 žmonių ir visame pasaulyje žuvo 132 žmonės.

Sveikatos apsaugos pareigūnai teigė, kad 13 kitų šalių už Kinijos ribų yra 60 atvejų, iš jų penki – Jungtinėse Valstijose. Nė vienas iš penkių nėra Riverside apygardoje.

Pareigūnai nurodė, kad evakuotieji yra izoliuoti nuo bazėje esančio karinio personalo. Mažiausiai kitas tris dienas jie bus stebimi du kartus per dieną dėl karščiavimo ir kitų simptomų.

Pareigūnai sakė, kad keleiviai, kuriems simptomai nepasireikš per pirmąsias 72 valandas, galės keliauti į savo gimtąsias valstybes ir į savo šeimas ar gyvenamąsias vietas. Tačiau jie ir toliau bus stebimi ne ilgiau kaip 14 dienų.

„Kai jie išvyksta ir vyksta į savo gimtąsias šalis, bent du kartus per dieną kas nors iš visuomenės sveikatos susisieks su jais ir sakys: „Ar turite kokių nors iš šių simptomų? "Pasakyk man savo temperatūrą?" arba „Pamatuosiu tavo temperatūrą“, – sakė Bradenas.

"Mes juos stebėsime visą inkubacinį laikotarpį", – sakė jis ir pridūrė, kad kiekvienas keleivis "sutiko tai padaryti. Jei jie norės vykti į savo gimtąją valstybę, mes perduosime šią informaciją sveikatos apsaugos pareigūnams tokioje būsenoje, kad jie galėtų su tuo susitvarkyti“.

Pareigūnai sakė, kad nėra jokio pavojaus niekam, kas gyvena netoli bazės, ar jokiam bazėje esančiam personalui.

Koronaviruso simptomai yra panašūs į gripo simptomus, tačiau visi, kurie pykina, neturėtų iš karto manyti, kad yra užsikrėtę.

„Jei turite šiuos simptomus ir nesate buvę Kinijoje, jūs neturite koronaviruso. Tai taip paprasta“, – sakė Kaiseris.

Valdžia netruko pasakyti, kad keleiviams federalinis karantino įsakymas netaikomas.

„Būtų priverstinis karantinas“, – sakė kontradmirolė dr. Nancy Knight, CDC Pasaulinės sveikatos apsaugos skyriaus direktorė. „Per šį 72 valandų laikotarpį mes gerbiame šių asmenų teises ir… jie gali išvykti. Tačiau jie sėdi karinės bazės viduryje. Bet kokia diskusija apie išvykimą būtų tik tokia – diskusija… . Jei kas nors pareikalautų išvykti dabar, ten visi (medicinos) partneriai… susirinktų ir pasikalbėtų apie tai, ką reikia padaryti. Tai būtų aptariama aukščiausiuose JAV vyriausybės lygmenyse ir mes užtikrintume padarėme teisingą sprendimą Amerikos žmonėms“.

Lėktuvą užsakė JAV Valstybės departamentas, paskelbęs įsakymą evakuoti JAV diplomatus ir jų šeimas, sakė pareigūnai ir pridūrė, kad skrydis buvo pakankamai didelis, kad tilptų daugiau žmonių nei Valstybės departamento diplomatai ir jų šeimos.

„Jie galėjo pasiūlyti vietas kitiems Amerikos piliečiams ir jų šeimoms, jei norėjo evakuotis iš Uhano“, – sakė Knightas.

Dėl šios priežasties iš pradžių buvo manoma, kad lėktuve bus daugiau nei 210 žmonių.

"Jungtinėse Valstijose turime penkis patvirtintus atvejus. Visi buvo nustatyti labai anksti sergant. Jie buvo išskirti labai anksti", – pridūrė Bradenas. „Nėra jokių požymių, kad tų atvejų būtų perduotas“.

Koronavirusai yra didelė virusų šeima, sukelianti įvairias ligas nuo peršalimo iki plaučių uždegimo iki Artimųjų Rytų kvėpavimo sindromo, žinomo kaip MERS, ir sunkaus ūminio kvėpavimo sindromo arba SARS.

Dažni infekcijos požymiai yra karščiavimas, kosulys, dusulys ir kvėpavimo pasunkėjimas. Sunkesniais atvejais infekcija gali sukelti aukštą karščiavimą, inkstų nepakankamumą ir mirtį.

Eizenhauerio sveikatos infekcijų prevencijos specialistas Michaelas Connorsas teigė, kad žmonės gali užkirsti kelią ligos plitimui plaudami rankas ir užsidengdami nosį bei burną čiaudėdami ir kosindami.

„Jei asmuo keliavo į paveiktas vietoves, jis turėtų laikytis visuomenės sveikatos nurodymų ir apie tai telefonu pranešti sveikatos priežiūros paslaugų teikėjams prieš atvykdamas susitikti“, – sakė jis.

Virusas: Koronavirusas neturi nieko bendra su Corona alumi, bet kai kurie mano, kad taip yra

Virusas: būsite tikrinami dėl koronaviruso šiuose 20 oro uostų

Desert Sun reporteris Colinas Atagi pasakoja apie nusikalstamumą, visuomenės saugumą ir kelių bei greitkelių saugumą. Jį galima pasiekti adresu Colin.Atagi@desertsun.com arba sekti jį adresu @tdscolinatagi. Palaikykite vietines naujienas, užsiprenumeruokite „The Desert Sun“.

„USA Today“ prisidėjo prie šios istorijos

Desert Sun sveikatos reporterė Nicole Hayden nori atsakyti į jūsų klausimus apie sveikatą ir sveikatos priežiūrą Coachella slėnyje.

Nežinote, kaip rasti pigiausią receptą? Norite sužinoti, kaip užsiregistruoti sveikatos draudimui? Ar jums reikia patarimų, kaip prižiūrėti pagalbinio gyvenimo patalpas? Nežinote, ar turėtumėte paaukoti kraujo ar plazmos?

Norime padėti jums atsekti šiuos atsakymus, kad būtumėte labiau informuoti ir įgalinti priimdami asmeninius sveikatos sprendimus.

Į klausimus bus atsakyta klausimų ir atsakymų formatu, jie bus paskelbti internete ir specialioje sveikatos skiltyje, kuri spausdinama kiekvieną ketvirtadienį.

Klausimus rinksime iki vasario 28 d., o atsakymai bus skelbiami nuolat.

Klausimus galima pateikti naudojant internetinę formą arba siunčiant klausimus el. paštu nicole.Hayden@desertsun.com. El. laiške nurodykite klausimą, vardą, pavardę, kontaktinę informaciją, amžių ir pašto kodą.

Asmeninė informacija, kuria dalijamasi pateikiant informaciją, nebus bendrinama su visuomene arba neskelbiama straipsnyje be klausimą pateikusio asmens sutikimo.

Desert Sun reporterė Nicole Hayden pasakoja apie sveikatą ir sveikatos priežiūrą Coachella slėnyje. Su ja galite susisiekti adresu Nicole.Hayden@desertsun.com arba (760) 778-4623. Sekite ją Twitter @Nicole_A_Hayden.

„Eisenhower Health“ prašo trijų slėnio vidurio miestų iš viso įnešti 10 mln. USD, kad būtų finansuojamas jos medicinos centro Rancho Mirage atnaujinimas.

Ligoninės pareigūnai tikisi gauti 2,5 mln. USD iš Indian Velso, 2,5 mln. USD iš „Rancho Mirage“ ir 5 mln. USD iš Palmių dykumos, o prašomos sumos bus pasvertos pagal kiekvienos bendruomenės prižiūrimų gyventojų skaičių. Apie 70% Eisenhowerio pacientų yra iš vieno iš šių trijų miestų.

Dotacijos būtų finansuojamos ligoninės kateterizavimo laboratorijos ir pacientų stebėjimo sistemų, kurios yra ligoninės širdies priežiūros paslaugų dalis, atnaujinimas.

Jei lėšos bus užtikrintos per artimiausius kelis mėnesius, atnaujinimo darbus planuojama baigti per metus.

Prašymas yra dalis ligoninės 200 milijonų dolerių filantropinės kampanijos, kuri buvo pradėta prieš dvejus metus, siekiant finansuoti penkių sveikatos sistemos dalių, įskaitant kardiologiją, onkologiją, chirurgiją, ambulatorines klinikas ir technologijas, atnaujinimą. Iki 2019 m. pavasario ligoninė surinko 115 milijonų JAV dolerių, kol sulėtėjo donorystė.

„Negalime sau leisti, kad lėšų rinkimas būtų lėtas“, – sakė Michaelas Landesas, Eisenhowerio sveikatos fondo prezidentas. „Turime pakeisti kardiologijos įrangą ir mums reikia pastangų, kad galėtume judėti į priekį“.

Per praėjusius fiskalinius metus Eisenhower Health turėjo 835 mln. USD biudžetą, kuris nepadengė jos išlaidų, o 2019 m. patyrė 3,3 mln. USD nuostolį. Sveikatos sistema remiasi filantropija ir draudimu kaip pagrindiniais pajamų šaltiniais. Daugiau nei 70% Eisenhowerio pacientų yra „Medicare“ gavėjai, o tai reiškia, kad iš čia gaunama didžioji dalis ligoninės draudimo pajamų.

„Mes visų pirma esame „Medicare“ sistema“, – sakė Landesas. „Tai gerai apmokama, bet nepakankamai, kad galėtume plėstis dėl meistriškumo, kuriuo esame žinomi. Pinigų sumos neužtenka“.

Eisenhower Health tik vieną kartą paprašė Koačelos slėnio miestų paramos – 2007 m. finansuoti statybos projektą, pagal kurį buvo atnaujintas ligoninės Annenberg paviljonas, kuriame yra stacionarių lovų ir kitos pagalbinės paslaugos, kad atitiktų valstybinius seisminius reikalavimus. Tam projektui Indian Wells ir Rancho Mirage paaukojo po 5 milijonus dolerių, o Palm Desert – 10 uslim-official.top milijonų.

Kur stovi miestai?

Indian Velso mieste sausio 9 d. vykusiame tarybos posėdyje buvo preliminariai diskutuojama apie galimą donorystę. Pagal miesto potvarkį, jei organizacija prašo paaukoti daugiau nei 250 000 USD, visiems gyventojams turi būti išsiųsta apklausa, kurioje klausiama, ar jie pritartų aukojimui.

Iki šiol buvo sugrąžinta kiek daugiau nei 300 apklausų ir 74% respondentų pasisakė už donorystę.